Darbo laikas: I-IV  9:00-17:00, V  9:00-16:30 VI-VII Nedirbame

honiton pro1 2

 • Klientų dėmesiui! Dėl karantino >>>

  1. Elektroninė parduotuvė irankiugama.lt veikia! Parduotuvė-sandėlis, servisas (Lentvario g.16B-101, LT-02300 Vilnius, Lietuva) veikia!  Parduotuvėje prekiaujama!
  2. Ribojamas klientų kiekis patalpose ir taip užtikrintas saugus atstumas tarp klientų.
  3. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus privaloma dėvėti apsaugos priemones.Kombinuotas suvirinimo aparatas S-MULTI 195 IGBT, 195A, 230V, 0,5-10 mm (2162) (Kodas: 2162)

Kombinuotas suvirinimo aparatas S-MULTI 195 IGBT, 195A, 230V, 0,5-10 mm (2162) Kombinuotas suvirinimo aparatas S-MULTI 195 IGBT, 195A, 230V, 0,5-10 mm (2162) Kombinuotas suvirinimo aparatas S-MULTI 195 IGBT, 195A, 230V, 0,5-10 mm (2162) Kombinuotas suvirinimo aparatas S-MULTI 195 IGBT, 195A, 230V, 0,5-10 mm (2162) Kombinuotas suvirinimo aparatas S-MULTI 195 IGBT, 195A, 230V, 0,5-10 mm (2162)
Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 683 62 800 arba el. paštu irankiugamalt@gmail.com.
Kaina: 655.00 EUR
Kiekis:
 
* - privalomi laukai
Jūsų vardas *.
El.paštas *.
Jūsų telefonas
Dėl: Kombinuotas suvirinimo aparatas S-MULTI 195 IGBT, 195A, 230V, 0,5-10 mm (2162)

Užklausa *.

Kombinuotas suvirinimo aparatas S-MULTI 195 IGBT, 195A, 230V, 0,5-10 mm

Modelis: S-MULTI 195 IGBT
Gamintojas: Stamos
Artikulas: 2162

Įtampa
230 V, 1-fazė
Dažnis
50 Hz
Nominali įėjimo srovė
23 A
Maksimali įėjimo srovė
29 A
Nominali įėjimo galia
9,1 kVA
Maksimali įėjimo galia
9,7 KVA
Atviros grandinės įtampa
50 V
Suvirinimo srovė TIG-DC
10 - 195 A
Suvirinimo srovė MIG
30 - 195 A
Suvirinimo srovė MMA
10 - 195 A
Suvirinimo srovė esant 100 % darbo ciklui
87 A (MIG), 115 A (TIG), 76 A (MMA)
Suvirinimo srovė esant 60 % darbo ciklui
112 A (MIG), 148 A (TIG), 98 A (MMA)
Suvirinimo srovė esant 35 % darbo ciklui
195 A (TIG)
Suvirinimo srovė esant 20 % darbo ciklui
195 A (MIG)
Suvirinimo srovė esant 15 % darbo ciklui
195 A (MMA)
Dujų elektromagnetinis vožtuvas
taip
Elektrodų skersmuo (TIG)
1,6 ; 2,4; 3,2 mm
Elektrodų skersmuo (MMA)
1,6 - 5 mm
Uždegimas (TIG)
Liftarc
ARC-Force
taip
Hot Start
taip
Anti Stick
taip
2-/4-taktų režimo perjungimas
taip
Prietaiso aušinimas
ventiliatoriai
Suvirinimo storis
0,5 - 10 mm
Galios faktorius
0,7
Efektyvumas (pagal nominalią galią)
≥ 0,85
Izoliacijos klasė
F
Apsaugos klasė
IP 21 S
MIG žarnų paketas
3 m
MMA suvirinimo kabelis su elektrodo laikikliu
4 m
TIG žarnų paketas
4m
Įžeminimo kabelis
3 m
Maitinimo laidas
2,7 m
Išmatavimai
55,00 x 19,50 x 37,50 cm
Svoris
20,60 kg
Pakuotės išmatavimai
58,50 x 31,00 x 42,50 cm
Svoris su pakuote
22,80 kg

Kombinuotas suvirinimo aparatas S-Multi 195 - tai keturi suvirinimo procesai viename įrenginyje: MIG/MAG, TIG, MMA ir FCAW (Flux-cored arc welding - lankinis suvirinimas milteline viela aktyviose dujose). Suvirinimo aparatas pagamintas pagal IGBT technologiją ir garantuoja geriausių suvirinimo rezultatų pasiekimą.

Galingas IGBT inverteris greitai persijungia iš vieno suvirinimo būdo į kitą ir garantuoja aukštą suvirinimo siūlių kokybę. Patogus valdymo skydelis su LED ekranu leidžia Jums maksimaliai kontroliuoti suvirinimo parametrus. Jūs galite nuolat reguliuoti srovę ir įtampą, įjungti VRD funkciją, įjungti 2T ar 4T režimą ir pasirinkti suvirinimo procesą.

 • Suvirinimo metodai MIG/MAG, TIG, MMA, FCAW
 • Universalus metalo apdirbimas statybose ar dirbtuvėse
 • Modernus IGBT inverteris
 • Valdymo skydelis su LED ekranu
 • Lengvai perjungiami 2 taktų ir 4 taktų režimai
 • Tinka įvairiems metalams (priklauso nuo suvirinimo proceso)

 

MIG/MAG - tai greitas, veiksmingas ir visuotinai taikomas suvirinimo procesas. Šio režimo naudojimas tinka tiek plieninių konstrukcijų suvirinimui, tiek ir mažesniems suvirinimo darbams. Sinergetinis režimas leidžia lengvai suderinti visus MIG/MAG proceso parametrus suvirinimo metu. Jums tereikia pasirinkti reikiamą įtampą nuo 30 A iki 195 A, o likusieji parametrai bus nustatyti automatiškai. Induktyvumas automatiškai reguliuoja įtampą ir neleidžia susidaryti suvirinimo purslams. Minkštas paleidimas apsaugo degiklį nuo slydimo ir užtikrina geresnę siūlių kokybę.

TIG - tai metalo suvirinimas siauroje suvirinimo zonoje. Suvirinimo aparatas S-MULTI 195 TIG suvirinimui naudoja Liftarc uždegimą. Jis tinka daugeliui metalų ir gali būti naudojamas pradedant nuo 0,5 mm metalo storio. Suvirinimo procesas vyksta su nedideliu suvirinimo purslų ir kibirkščių kiekiu, gaunamos suvirinimo siūlės yra aukštos kokybės ir beveik be jokių deformacijų. Suvirinimo parametrai lengvai kontroliuojami per valdymo skydelį. Galima virinti iš skirtingų padėčių: vertikalios, horizontalios arba virš galvos.

MMA - tai lankinis rankinis suvirinimas be papildomo dujų naudojimo, todėl šis suvirinimo būdas gali būti naudojamas lauke, esant stipriam vėjui. Esant šiam režimui  suvirinimo aparatas sukuria labai stabilią srovę ir išlaiko saugią įtampą, dėl ko gaunami labai geri įvairių metalų suvirinimo rezultatai. VRD funkcija užtikrina saugų darbą drėgnoje aplinkoje dėl įtampos mažinimo prieš ir po suvirinimo proceso. Šiame režime taip pat gali būti naudojamos funkcijos HOT START, ARC FORCE ir ANTI STICK. MMA režimas tinka metalams nuo 1,5 mm storio.

FCAW - tai lankinis suvirinimas milteline viela aktyviose dujose. Šis suvirinimo režimas tinka smulkiems metalo darbams, remontui ar automobilio suvirinimo darbams.

 

Suvirinimo aparato S-Multi 195 IGBT funkcijos:

1. IGbT = bipolinis tranzistorius su elektrodų izoliacija (angl. Insulated Gate Bipolar Transistor, sutrump. IGBT) yra puslaidininkių įtaisas, kuris yra naudojamas galingoje elektronikoje, kadangi pasižymi didele bipolinių tranzistorių nauda (pvz., geras perdavimas, aukšta blokavimo įtampa, suvirinimo įrangos tvirtumas) ir lauko tranzistorių privalumais. Taip pat naudinga apsauga nuo trumpojo jungimo, IGBT apriboja dabartinę apkrovą. IGBT yra tolesnė vertikalios MOSFET-galios plėtra.

2. Galingi ventiliatoriai užtikrina optimalų šilumos pašalinimą iš korpuso.

3. Apsauginės dujos - TIG / MIG / MAG suvirinimui reikalingos apsauginės dujos. Naudojamos inertinės dujos, tokios kaip argonas ir helis, aktyvios dujos ir jų mišiniai. Elektromagnetinis vožtuvas reguliuoja dujų srautą. Vožtuvas valdomas vienu mygtuko ant degiklio.

4. Ant kiekvieno suvirinimo aparato yra varžtas ir markiruotė, kaip atlikti reikiamą įžeminimą. Prieš naudojimą yra būtina sujungti suvirinimo įrenginio korpusą su žeme (kabelio pjūvis turi būti ne mažesnis kaip 6 mm), siekiant išvengti galimų problemų dėl elektros nutekėjimo.

5. Masės kabelio jungtis

6. Rankinio suvirinimo kabelių jungtis

7. TIG degiklio jungtis

8. MIG/MAG degiklio jungtis

9. Prietaisas yra vienfazis (230 V +/- 10 %).

10. 2 taktų režimas - suvirinimas prasideda, kai jungiklis paspaudžiamas ir suvirinimas sustabdomas, kai jungiklis yra grąžinamas į pradinę padėtį.

11. 4 taktų režimas - stiprus srovės padavimas, kai jungiklis paspaudžiamas pirmą kartą, standartinės suvirinimo srovės tekėjimas, kai jungiklis grąžinamas į pradinę padėtį. Paspaudus jungiklį dar kartą, kai suvirinimas yra baigtas, galutinio lankinio srauto suvirinimo srovė pradeda mažėti ir sustoja. Suvirinimo aparatas sustabdo siunčiamą srautą, kai jungiklis grąžinamas į pradinę padėtį antrą kartą.

12. HOT-START funkcija palengvina lanko uždegimą, nes įtampa automatiškai padidėja, kai užsidega lankas. Po uždegimo įrenginys automatiškai grįžta į anksčiau nustatytą įtampą.

13. ARC FORCE - stabilaus suvirinimo lanko palaikymas. ARC FORCE funkcija reikalinga tam, kad užkirsti kelią elektrodo “prilipimui” ir padidinti lanko degimo stabilumą – tuo momentu, kai atsiplėšia elektrodinio metalo lašas, srovė automatiškai padidėja iki optimalios reikšmės, kas leidžia išvengti elektrodo prilipimo suvirinimo arba pjovimo metu.

14. ANTI-STICK - sistema, kuri užkerta kelią elektrodo prilipimui. Elektrodas daugiau ne prilimpa ir ne raudonuoja, kaip su tradiciniais aparatais.

15. Induktyvumas -  kartu su srovės pakeitimu, induktyvumo vertė pakeičiama taip, kad sumažėtų suvirinimo purslų kiekis.

16. TIG suvirinimas – suvirinimas volframo elektrodais inertinių dujų atmosferoje.

17.  MMA suvirinimas – suvirinimas elektrodais.

18.  MIG/MAG suvirinimas - suvirinimas naudojant apsaugines arba aktyvias dujas.

19. Maitinimo jungiklis

20. 2 taktų / 4 taktų jungiklis

21. Suvirinimo režimų perjungiklis

22. Ekranas atvaizduoja suvirinimo parametrus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komplektacija:

 • Suvirinimo aparatas
 • TIG žarna paketas, 4 m
 • MIG žarna paketas, 3 m
 • MMA suvirinimo kabelis su elektrodų laikikliu, 4 m
 • Įžeminimo kabelis su gnybtu, 3 m
 • Keramikiniai dujų antgaliai, 4, 5, 6, 7 mm
 • Ilgas degiklio dangtelis
 • Trumpas degiklio dangtelis
 • 2 tvirtinimo žiedai

airpro2

SAUGUS APSIPIRKIMAS

MOKĖKITE GRYNAIS, GAVĘ PREKES

PREKIŲ PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!
ATSIIMKITE PREKES NEMOKAMAI VILNIUJE!

BANKO kortelės!

Pas mus galite atsiskaityti BANKO kortelėmis! Maloniai laukiame apsilankant!

visa mastercard logo

irankiugama.lt

Mes rūšiuojam!

atliekos

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.